6.3 C
Sobótka
piątek, 23 kwietnia, 2021

Regionalne Centrum Kultury Słowiańskiej zaprasza na monodram

Polecamy

Przemysław Saracenhttp://sobotka.srebrnykompas.pl
Nie musimy się lubić. Ale musimy się szanować i dyskutować merytorycznie. Nawet ostro. A po wszystkim pójdziemy na kawę i coś do zjedzenia. Bo jesteśmy tylko i aż ludźmi.

Ślężański Ośrodek Kultury zaprasza na monodram pt. „Tato, Tato, sprawa się rypła” w wykonaniu Ryszarda Dykcika z Teatru Bezdomnego im. Bohumila Hrabala w Żarowie.

Regionalne Centrum Kultury Słowiańskiej – 1 X 2020 r., godz. 18.00,

Wstęp bezpłatny (obowiązują zasady sanitarno-epidemiologiczne).

Komedia obyczajowa na podstawie sztuki Ryszarda Latki, która doczekała się również ekranizacji (1984) pod tym samym tytułem.

Spektakl tak dla młodzieży jak i dla seniorów. Jak czytamy w zajawce programu:

“Halo, uwaga! Mówi Polskie Radio Kraków. Podajemy ważny komunikat meteorologiczny. Cały obszar Polski południowej pokrywa rozległy niż. Padające od kilku dni ulewne deszcze podniosły niebezpiecznie stan wód na kilku rzekach górskich. Dziś powiat wadowicki, przez który przepływa Skawa, ogłoszono rejonem klęski żywiołowej. Trwa tam całodobowy alarm przeciwpowodziowy. Mimo tego doszło dziś do tragicznego wypadku. Pływające na tratwie dzieci…”

Scenariusz: Ryszard Latko
Wykonanie i reżyseria: Ryszard Dykcik

Źródło:RCKS
- Advertisement -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Najnowsze

Covid19. W Strzelinie tak źle jeszcze nie było.

Lokalny portal gazetawroclawska.pl o powiecie strzelińskim pisze, że jest to "polskie epicentrum koronawirusa". "Dramatyczna sytuacja w powiecie strzelińskim utrzymuje...

Więcej podobnych wpisów

- Advertisement -