sobota, 16 stycznia, 2021

Warsztaty rękodzieła międzypokoleniowego w Wojnarowicach

Polecamy

Pamiętasz słynny kamieniołom z kultowej komedii „Sami Swoi”? Tak, znajdziesz go w Sobótce!

Pod koniec kultowej komedii "Sami swoi" Kargul i Pawlak szukają swoich dzieci, które uciekły z domów nie mogą znieść...

„Rezerwat archeologiczny w Będkowicach”. Zmarnowany potencjał niezwykłego miejsca.

Dolnośląska Sobótka sama w sobie jest tajemnicza i niesamowita. Zresztą, czy już pierwotna nazwa tego miasta, która brzmi “Sabath”...

Marszałek Blucher. Pan na Krobielowicach, pogromca Napoleona i… wariat!

Uznany za dwukrotnego pogromcę Napoleona Bonaparte. Uwielbiany przez żołnierzy. Odważny do granic szaleństwa. Wierzył, że urodzi słonia. Jego imieniem...
Przemysław Saracenhttp://sobotka.srebrnykompas.pl
Nie musimy się lubić. Ale musimy się szanować i dyskutować merytorycznie. Nawet ostro. A po wszystkim pójdziemy na kawę i coś do zjedzenia. Bo jesteśmy tylko i aż ludźmi.

Kolejne warsztaty Koła Gospodyń Wiejskich z Wojnarowic za nami – Piernikowe szaleństwo, kolorowy zawrót głowy. Tym razem zadanie specjalne dla naszego najmłodszego pokolenia.

Dzieci zostały przeszkolone przez Sweet Atelier – Izabela Stasiak jak zwykłego pierniczka przemienić w piękne arcydzieło. Było kolorowo i bardzo słodko.

Dzieci bardzo kreatywnie wywiązały się z zadania. Na choinkach w Wojnarowicach w tym roku z pewnością zawiśnie niejedna wyjątkowa, kolorowa, pachnąca piernikiem ozdoba. Dzieci świetnie się bawiły, a mamusie, tatusiowie i babcie zostali obdarowani niepowtarzalnymi prezentami.

Warsztaty odbyły w ramach projektu grantowego Stowarzyszenia Ślężanie – Lokalna Grupa Działania „Warsztaty rękodzieła międzypokoleniowego w Wojnarowicach”.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze

Występ „Kabaretu Młodych Panów” przełożony. Znamy nową datę!

Planowany na 27- ego października występ Kabaretu Młodych Panów zostaje przełożone na 17- ego marca 2021- ego roku. Przypomnijmy,...

Więcej podobnych wpisów