Już jutro, 13- ego marca odbędzie się spektakl Andrzeja Poniedzielskiego, literata, piosenkarza, barda, kabareciarza i storytellera.

Początek występu o godz. 18- ej na scenie RCKS w Sobótce przy ulicy Szopena.

Bilety w cenie 70 zł można nabyć w kasie ośrodka lub TUTAJ.

Kim jest Andrzej Poniedzielski? Oddajmy głos bohaterowi:

Urodziłem się na głębokiej kielecczyźnie w miejscowości Iwaniska. Dzieciństwo i całą młodość spędziłem w Kielcach. Podobno w dzieciństwie byłem podejrzanie spokojnym, grzecznym chłopcem. Można było wystawić mnie do ogrodu, pod warunkiem, że dano mi niemiecki hełm, w środku którego były różne śrubki, nakrętki i podkładki. Podobno potrafiłem się bawić tym godzinami.
Potwierdzając moje techniczne zainteresowania, jako szkołę średnią wybrałem Technikum Elektroniczne w Kielcach. Muszę dodać, że jestem skończonym magistrem inżynierem, automatykiem przemysłowym Politechniki Świętokrzyskiej. Posiadam poważne wykształcenie techniczne.
Na studiach śpiewałem w klubach studenckich, a na trzecim roku zadebiutowałem na studenckim festiwalu w Krakowie. Po ukończeniu politechniki musiałem odpracować rok stażu w Ifamie w Łodzi. Ponieważ przeszkadzało to mi w pracy estradowej, będąc już żonaty i posiadając dwojaczki wystąpiłem o urlop macierzyński. Kiedy w kadrach załatwiałem formalności, pod zakładem już czekał autokar łódzkiej Estrady.

(z wywiadu w Radiu PIK)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here